fbpx

Військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону судиться за зарплату і соцвиплати для учасників АТО

Суспільство 13:00, 15.06, 2015

Військова прокуратура в суді вимагає стягнення заборгованості із заробітної плати учасникам АТО по місцю працевлаштування.

Військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону встановила, що підприємства, в яких працевлаштовані мобілізовані в АТО громадяни, допускають заборгованість із заробітної плати. Як зазначив заступник військового прокурора Івано-Франківського гарнізону підполковник юстиції Андрій Величко, з метою захисту прав мобілізованого військовослужбовця на отримання зарплати по місцю працевлаштування прокуратура гарнізону у кінці травня цього року подала у Івано-Франківський міський суд позов про стягнення заборгованості.

У червні прокуратурою гарнізону подано до суду 4 позовних заяви в інтересах колишніх військовослужбовців, котрі отримали поранення під час проходження військової служби у зоні АТО, з метою забезпечення виплат бійцям одноразової грошової допомоги.

Як наголошують військові юристи, свої права потрібно відстоювати – головне вчасно звертатися по допомогу до військової прокуратури.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: