fbpx

Військові табори ДНР готувалися до збройного повстання з 2009 року

Політика 16:15, 20.07, 2014

Терористичне угруповання "Донецька республіка", яка в 2014 році була перейменована в "Донецьку народну республіку", вело підготовку до збройного повстання на території Донецької області з 2009 року.

Про це свідчать фотографії, які має у своєму розпорядженні агентство журналістських розслідувань "Донецька правда", зроблені у військовому таборі "ДНР" в 2009 році.

Судячи з фото, на території військового табору в Донецькій області членів ДНР навчали стріляти і робити "коктейлі Молотова" ще в 2009 році. У 2010 році подібний табір також існував і в місті Макіївка.

Нагадаємо, в 2007 році проти громадської організації "Донецька республіка" прокуратурою були порушені кримінальні справи за ст. 109, 110 і ст. ст. 161 Кримінального кодексу України ("Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади"; "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України"; "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії") після мітингу, який члени організації провели в 2006 році на площі Леніна в центрі Донецька.

В результаті в 2008 році суд постановив закрити юридична особу "ДР". Але незважаючи на рішення суду, керівництво "ДР" відкрило військові табори на території Донецької області, забезпечивши їх повним комплектом бойової зброї ще в 2009 році.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: