fbpx

Військові з зони АТО запрошують до себе "на відпочинок" дітей можновладців

Суспільство 07:13, 07.08, 2014

Українські війська поволі беруть під контроль трасу, котра сполучає Луганськ і Донецьк, а також "прорубують" перешийок для ізоляції груп бойовиків одна від одної.

Бої в цих місцях дуже небезпечні, йдеться в сюжеті ТСН. Перешийок дуже вузенький. На захід до бойовиків не більше 7 кілометрів. Така ж відстань до першого блокпосту сепаратистів і на схід. Навкруги зеленка – так військові називають ліс, у якому ховаються і ворожі снайпери, і мінометники. Шпигуни навідуються на блокпост під виглядом транзитерів.

Єдина підтримка й розрада – приязнь місцевого населення та допомога від земляків. На блокпосту вартують бійці з батальйону територіальної оборони, який був сформований на Київщині. Від земляків, а не від держави, й екіпірування. "Хочу передати привіт своєму колгоспу. Який забезпечує мене всім, що мені тут треба. Ті самі бронежилети, каски, форма", – каже один із хлопців.

Солдати попри все сподіваються на більшу підтримку з боку держави. Але і на те, що є, – не скиглять. Бо й ніколи. Перший український блокпост перед територією, яку контролюють терористи, означає особливий режим. За кілька кілометрів відбуваються бої десантників із бойовиками так званої "ДНР".

Варто буде українській армії відступити, як хлопці з блокпосту опиняться під вогнем. Тому тут особливо сильно вірять у перемогу. А ще – мають звернення. До дітей високопосадовців. "Тут ми чекаєм їх. Вони не повинні бути там, на Карибах. Тут теж спекотно. Тут теж смажимося під сонцем. Хоч би з лопатою і кийкою, подовбати ту землю… Хлопці, їдьте сюди", – запрошують "мажорів" із передової.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: