fbpx

Військовослужбовця 5-го батальйону засудили на 5 місяців за відмову від участі в АТО

Суспільство 16:57, 04.08, 2014

Івано-Франківський міський суд визнав військовослужбовця 5 батальйону територіальної оборони винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 409 ч. 2 Кримінального кодексу України (відмова від несення обов’язків військової служби), яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Як повідомили КУРСу у прес-службі прокуратури Західного регіону України

з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, Суд визнав військовослужбовця винним у тому, що у квітні 2014 року під час мобілізації обвинувачений, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх суспільно небезпечних дій та достовірно знаючи про час та місце відправки у війська, відмовився від несення обов’язків військової служби.

Як повідомив виконувач обов’язків начальника відділу організації участі прокурорів у суді та нагляду за виконанням судових рішень у кримінальному провадженні прокуратури регіону Василь Розман, тільки враховуючи щире каяття підсудного, позитивну характеристику, активне сприяння розкриттю злочину, суд визнав за можливе перейти до більш м’якого покарання, ніж передбачено в санкції статті і призначив покарання у виді арешту на строк п’ять місяців, взявши засудженого під варту в залі суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: