fbpx

Військовослужбовця Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК засудили за хабар

Суспільство 11:07, 03.12, 2014

Минулого тижня Надвірнянський районний суд під головуванням судді Гураша М. В. розглянув кримінальне провадження щодо провідного спеціаліста відділення комплектування Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК Івано-Франківської області, обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч. 1 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Обвинувачений з 1995 року проходив службу на різних посадах в Надвірнянсько-Богородчанському ОРВК Івано-Франківської області, а з 16 травня 2014 року був переведений на посаду провідного спеціаліста відділення комплектування цього ж комісаріату, інформує Надвірнянська правда.

27 червня 2014 року, близько 14 год., в приміщенні відділення Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК Івано-Франківської області, що знаходиться в смт. Богородчани, він під час зустрічі з громадянином призовного віку незаконно погодився одержати від нього неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США за сприяння зі свого боку у звільненні останнього від призову на строкову військову службу до Збройних Сил України.

01 липня близько 18 год. в м. Надвірна Івано-Франківської області, на території міського автовокзалу, службовець Збройних Сил України з метою особистого збагачення одержав від призовника 11 500 грн.

У вчиненому злочині обвинувачений розкаявся і запевнив суд, що подібного більше не повторить.
Суд визнав винуватим цього працівника Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК Івано-Франківської області у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 ч. 1 КК України і призначив йому покарання – 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20 400 грн.)  штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності строком на 1 рік 6 місяців. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: