fbpx

Війт Підлужжя, якого спіймали на хабарі, визнав вину в суді

Суспільство 10:23, 31.07, 2017

Сьогодні Івано-Франківський міський суд розпочав розгляд справи сільського голови Підлужжя Тисменицького району, якого затримали на отриманні хабара та обвинувачували у зловживанні впливом.

Як писав КУРС, сільського голову Підлужжя Володимира Бурачка затримали працівники управління захисту економіки Національної поліції спільно з військовою прокуратурою Західного регіону 2 червня. Тоді кримінальне провадження відкрили за ч. 3 ст. 368 – одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Сам затриманий вини не визнавав – казав, що взяв подякуПроте до суду військова прокуратура передала справу з  ч. 2 ст. 369-2 КК України – зловживання впливом. 

Сьогодні під час засідання суддя Лазарів повідомив, що до суду направлено обвинувальний акт з угодою про визнання винуваності за ч. 2 ст. 369 ККУ.

Прокурор Шимко попросив суд продовжити для Володимира Бурачка запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт і відсторонення від посад – до вступу вироку в силу. Також прокурор просив затвердити угоду про визнання винуватості.
 
Обвинувачений Бурачок свою вину визнав і попросив суд затвердити угоду про визнання вини.

"Каюся, вину визнаю повністю, прошу затвердити угоду", – сказав війт.

Відповідно до угоди Бурачок погодився на штраф 1,5 тисячі гривень та позбавлення права обіймати посади на всіх підприємствах та організаціях усіх форм власності, що пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями, строком на три роки.  

Адвокат зазначив, що запобіжний захід у вигляді цілодобового арешту є занадто суворим. Тому просив суд призначити домашній арешт, щоб людина могла чимось займатися і заробляти гроші. Також просив не відстороняти від посади. У Володимира Бурачка є троє неповнолітніх усиновлених дітей.

Після 30 хвилин у нарадчій кімнаті суддя ухвалив продовжити запобіжний захід для Володимира Бурачка у виді цілодобового домашнього арешту. Іншою ухвалою суддя Лазарів відклав слухання у справі на 2 жовтня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: