fbpx

Влада Долинського району запевняє, що у медзакладах району не скорочуватимуть ліжко-місця

Здоров'я 16:16, 21.02, 2016

Останнім часом особливої уваги набуло питання можливого скорочення ліжко-місць в медичних закладах Долинського району.

Так, нещодавно керівництво Центральної районної лікарні проведело профспілкові збори з питання скорочення ліжко-місць за участю лікарів, громадськості, керівництва районної державної адміністрації, районної ради.

 

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради про проведення зборів не було проінформовано, відповідні матеріали для вивчення ситуації не були надані, повідомили в прес-службі Долинської РДА, пишуть Вікна.

Ініціативу щодо роз’яснення ситуації взяв на себе Ігор Романюк, озвучивши бачення ситуації виключно зі своєї точки зору. Тому заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин та керівник апарату районної ради Зеновій Мандрик надали роз’яснення навколо ситуації, що склалась, для жителів району.

У зв’язку з тим, що засновником Долинської дитячої лікарні є районна рада, тому рішення про зміни в структурі та діяльності лікарні відбуваються виключно за рішенням районної ради.

"Постановою Кабінету міністрів України від 25 листопада № 1024 "Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення", і справді, визначено затвердити граничний норматив забезпечення ліжко-місць у розрахунку не більш ніж 60 ліжок на 10 тис. населення. Провівши детальні розрахунки, визначено, що в районі цей показник не перевищено і при загальних розрахунках дорівнює 60,4 місць, але це із врахуванням ліжко-місць обласного тубдиспансеру, який знаходиться на території району і є в обласному підпорядкуванні. Без урахування ліжко-місць тубдиспансеру в районі виходить показник 54,7 ліжко-місць на 10 тис. населення, пункт Постанови КМУ в районі виконується в повному обсязі, а тому, з пояснень керівництва району, про жодне скорочення не може йти мова. Скорочення ліжкового фонду, про яке говорив головний лікар району, є цілком безпідставним", – повідомили в РДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: