fbpx

Влада Івано-Франківська прийме нові правила благоустрою

Суспільство 16:47, 18.09, 2014

В Івано-Франківську планують увести нові правила благоустрою.

Директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак відзначив, що правила благоустрою потребують оновлення, оскільки попередні правила вже застаріли і змінилося законодавство.

Проект "оновлених" правил благоустрою винесли на засідання виконкому. Однак, за пропозицією першого заступника міського голови Зіновія Фітеля, проект рішення зняли з порядку денного. Фітель пояснив, що основні зміни до проекту рішення внесли за минулу добу, тому члени виконкому не встигли з ними ознайомитися.

До оновлених правил благоустрою додали два розділи: "Права та обов’язки громадян у сфері благоустрою Івано-Франківська" та "Права та обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності Івано-Франківська у сфері благоустрою".

Зміни передбачають, що суб’єкти підприємницької діяльності мають право брати участь у розробленні планів соціально-економічного розвитку населених пунктів та заходів з благоустрою території, брати участь в обговоренні законодавчих проектів та інших нормативно-правових актів з благоустрою міста, вимагати зупинення робіт, що виконуються з порушенням правил, та вносити на розгляд органів місцевого самоврядування пропозиції щодо поліпшення благоустрою міста.

Обов’язків для суб’єктів підприємницької діяльності проект рішення "Про правила благоустрою міста Івано-Франківська" передбачає набагато більше. Нові правила зобов’язують підприємців усувати на закріплених за ними об’єктах благоустрою за власний рахунок пошкодження інженерних мереж або наслідки аварій, що сталися з їх вини; усувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в установленому порядку; здійснювати благоустрій та утримання по периметру території, прилеглої до об’єкту або землекористування не менше 5 м, з влаштуванням благоустрою у сучасному стилі відповідно до технічних умов; постійно утримувати в належному стані фасади будівель і споруд, в тому числі і комунальної власності. Також суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язуються своєчасно відновлювати зовнішній вигляд малих архітектурних форм  – чистити їх по мірі забруднення та фарбувати не рідше одного разу на рік та ін. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: