fbpx

Влада має нас за худобу, – активіст Бурцев, якого затримали за зустріч Саакашвілі

Суспільство 14:32, 04.01, 2018

У Галицькому суді Львова розпочалося перше судове засідання по суті у справі активіста, ветерана АТО Олександра Бурцева, якого затримали за участь у зустрічі Михайла Саакашвілі. Сторона захисту намагалася з'ясувати, на основі чого відбувається суд. Тим часом сам Бурцев, який перебуває в СІЗО з тяжкою формою діабету, звернувся до прокурора Олени Данилів.

Про це повідомляє прес-служба партії "Рух нових сил".

"У прокуратурі працюють такі професіонали, що не треба дивуватися. Пані Данилів рівняється на свого вищого керівника – Луценка. Я на судове засідання налаштований позитивно. Знаю, що поки генеральний "кум" України буде на своєму місці, я буду ув'язнений. Я можу сказати одне  ця влада вирішила, що ми всі худоба. Поки ми будемо вважати себе худобою, ми будемо заслуговувати на батіг і на плуг. Коли суспільство нарешті вирішить, що вони люди, вони встануть. І тоді генеральні прокурори, помилково вибрані президенти, бізнесмен  міністр внутрішніх справ будуть займатися своєю справою: підуть в народне господарство, сферу обслуговування, сядуть і тюрми. А країну почнуть будувати професіонали  патріоти. Коли Луценка поставили прокурором, це був плювок в обличчя всім чесним прокурорам, які, я впевнений, ще залишилися",  заявив активіст.

Олександр Бурцев також повідомив, що наразі перебуває на лікуванні в лікарні СІЗО. Ліками здебільшого його забезпечують, однак кілька таблеток інсуліну на січень йому таки не додали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: