fbpx

Влада не підтримала марафон-толоку зі створення реабілітаційного центру в Тисменицькому районі – приглядається

Суспільство 17:25, 10.08, 2016

Обласна спілка учасників АТО Прикарпаття та організатори "Бандерівського схрону" оголосили толоку задля добудови реабілітаційного центру для бійців і їхніх родин в селі Клубівці Тисменицького району.

Перебіг марафону у соцмережах висвітлюють керівник “Бандерівського схрону” Ігор Чернецький та обласної Спілки атовців Андрій Долик. 

Читайте також: Ветерани АТО запрошують франківців на толоку у “Бандерівський схрон”

“Вчора потужно стартувала оголошена ОСУАТО і “Бандерівським схроном” марафон-толока. В перший же день вдалося зробити дуже великий шматок роботи. На заклик відгукнулося 10 членів нашої спілки, дехто пообіцяв і нині приїхати.

Окремо мушу подякувати КОРДівцям. Тисминецькому військовому комісаріату респект. Приємно відзначити, що поки ми працювали, весь час під’їжджали люди. Хто лишався на будівництві, а хто з волонтерською місією.

Вразив п. Ігор, який забажав лишитися анонімом. Спершу він приїхав з дружиною і хлопчиком, взнав потреби, а вже за годину привіз газову плитку, балон і майстра, який все те встановив. Чого вразив? Бо я вже звик до настороженості і байдужості незацікавлених людей.

1

На розвідку заїжджали представники Тисменицької РДА. Поки не включалися, але обіцяли”, – повідомив Долик.

Усім учасникам толоки після завершення робіт обіцяють гарний відпочинок.

Реабілітаційний центр “Бандерівський схрон” уже постійно приймає бійців. Найбільша кільсть, яку приймали “схронівці”, – 13 чоловік.

Раніше КУРС писав, яким буде реабілітаційний центр для бійців АТО та їхніх родин.

З будь-яких питань щодо толоки звертатися до Андрія Долика за тел.: 0508851994.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: