fbpx

Влада Прикарпаття заснувала відзнаку "За бойову звитягу"

Суспільство 03:16, 02.10, 2015

З метою вшанування звитяги, мужності та героїзму захисників територіальної цілісності та незалежності України, зміцнення патріотичного духу в суспільстві Івано-Франківська обласна державна адміністрація та обласна рада заснували відзнаку "За бойову звитягу".

Як йдеться у положенні, відзнакою нагороджуються учасники антитерористичної операції на Сході України: військовослужбовці, добровольці, правоохоронці, медичні працівники, мешканці та уродженці Івано-Франківської області, які зі зброєю в руках проявили звитягу, мужність та героїзм, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Нагородження відзнакою може бути здійснено посмертно. Нагорода вручається рідним загиблого, пишуть Паралелі.

Опис відзнаки "За бойову звитягу"

Відзнака “За бойову звитягу” виготовляється з латуні. Відзнака складається з підвісу і колодки, з’єднаних кільцем. Підвіс має вигляд круга, облямованого бортиками з лицьової і зворотньої сторін.

На аверсі зображений хрест з розбіжними кінцями. Крила хреста пурпурового кольору. У центрі хреста на перехресті двох мечів зображений малий Державний Герб України. По колу розміщено напис "За бойову звитягу". Знизу напис замикається вінком із дубового листя.

На зворотній стороні підвісу витиснено напис "Відзнака Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради". Колодка п’ятикутна, обтягнута шовковою муаровою стрічкою кольорів українського прапора. На зворотній стороні колодки міститься застібка для прикріплення відзнаки до одягу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: