fbpx

Влада Верховинського району пообіцяла демобілізованим бійцям роботу та земельні ділянки

Суспільство 10:54, 27.05, 2015

Влада Верховинського району в рамках відзначення Дня Героїв організувала круглий стіл з військовослужбовцями Верховинщини, які перебували в зоні АТО понад рік та вже демобілізовані.

Під час зустрічі основну увагу звернули на проблемні питання, з якими хлопці стикнулися, повернувшись додому. Зокрема, бійців хвилюють питання забезпечення роботою, надання земельних ділянок, надання матеріальних допомог на покращення житлово-побутових умов, повідомили КУРСу у прес-службі Верховинської РДА.

Керівництво району запевнило, що ці питання вже вирішуються і найближчим часом і робота, і земельні ділянки будуть.

Крім того, обговорили питання національно-патріотичного виховання молоді. Бійців закликали бути активними учасниками громадського життя і обов’язково зустрічатися з школярами та розповідати їм про виконаний громадянський обов’язок. Такі зустрічі потрібно робити з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни.

Адже сучасна молодь не лише знає свою історію, сьогодні вона творить її. Військовослужбовці Верховинщини – в основному молоді хлопці, які не набагато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.

За мужність, небайдужість Михайла Кознюка (с. Буковець) нагороджено медаллю "За заслуги перед громадою Верховинщини", Анатолія Грицюка та Василя Веприкова – грамотами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: