fbpx

Влада Яремча готова до співфінансування дороги Мукачеве – Львів

Суспільство 19:19, 30.03, 2016

У селі Яблуниця Яремчанської міської ради під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулась нарада щодо ремонту дороги Н-09 Мукачеве – Львів на ділянці від Закарпатської області до вказаного населеного пункту.

Під час засідання йшлося про потребу співфінансування ремонтних робіт з місцевих бюджетів та організацію громадського контролю за цим процесом. Міський голова Яремча Василь Онутчак та сільський голова Яблуниці Роман Павлечко запевнили у готовності долучатися до фінансування будівництва нової дорожньої інфраструктури регіону. Таку позицію підтримує і місцевий громадський актив, іформує прес-служба ОДА.

"Ми бачимо готовність керівників Яблуниці і Яремча до спільної роботи над реалізацією цього проекту, зокрема щодо виділення коштів на співфінансування ремонтних робіт. Тож, переконаний, отримаємо позитивний результат – хорошу і якісну дорогу", – зазначив Олег Гончарук.

Як розповів начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак, ремонт вказаної ділянки дороги відбуватиметься методом ресайклінгу, його вартість складе близько 72 млн грн, а початок робіт запланований на другу половину квітня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: