fbpx

Влада здійснює безпрецедентні репресії проти РУХУ НОВИХ СИЛ, щоб залякати всіх українців, – Дерев’янко

Політика 19:35, 20.11, 2017

Проти лідерів, активістів та прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі відбувається серія репресій та переслідувань з боку влади з метою залякати та змусити припинити політичну діяльність.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко на прес-конференції лідерів РНС в понеділок, повідомляє прес-служба партії.

"Відбувається серія безпрецедентних репресій, яких ще в Україні ніколи не було після Революції Гідності", – заявив депутат.

Він нагадав, що перша "інтелектуальна бандитська репресія" була здійснена на політичну партію РУХ НОВИХ СИЛ, яка була заснована Михайлом Саакашвілі, коли представники Блоку Петра Порошенка зареєстрували фейковий Блок Міхеіла Саакашвілі.

"Головою партії Блок Міхеіла Саакашвілі під час перейменування був Євген Гофман, який має стійкий і безпосередній зв'язок з нардепом від БПП Дмитром Голубовим. Це найбільший злочин проти демократії, тому що представники Блоку Петра Порошенка  це представники влади. Цей крок пов'язаний, щоб обманювати виборців, красти голоси виборців",  вважає народний депутат.

Дерев'янко підкреслив, що переслідувань зазнав лідер РНС Михайло Саакашвілі.

"Ви чудово пам'ятаєте незаконну видачу указу Президента стосовно скасування громадянства Саакашвілі. Для цього була організована ціла ротація в органах, які приймали це рішення",  сказав Дерев'янко.

Він також нагадав про спробу примусового видворення з України брата Михайла Саакашвілі Давіда.

"2 вересня 2017 року працівники правоохоронних органів незаконно затримали Давіда Саакашвілі. Сьогодні є рішення суду, яке скасувало всі попередні рішення Міграційної служби. Пан Давід сьогодні перебуває в Україні. Порошенко не наважився викинути чи депортувати його з країни",  зазначив Дерев'янко.

"Сценарій бандитських затримань правоохоронними органами  це якраз той почерк пана Порошенка, який сьогодні здійснюється абсолютно щодо всіх активістів РУХУ НОВИХ СИЛ",  підкреслив депутат.

Дерев'янко нагадав, що 10 вересня під час перетину кордону Михайлом Саакашвілі разом з народними депутатами та журналістами державні та правоохоронні органи здійснили цілу серію злочинів: починаючи від блокування потяга в Польщі до відмови евакуювати людей з замінованого пункту пропуску Шегині.

"І до цього часу по всіх цих фактах і злочинах не порушені кримінальні справи. Я особисто подав у суд на Луценка стосовно непорушення кримінальної справи щодо блокування потяга, неевакуації людей з замінованого пункту пропуску. До цього часу немає жодної реакції",  обурився політик.

Він повідомив, що після того, як Михайло Саакашвілі разом з активістами, народними депутатами потрапили в Україну, відбулась ціла серія викрадень людей. 

"11-12 вересня 2017 року представниками поліції були незаконно викрадені Андрій Котиченко з міста Черкаси, журналіст Петро Петиш та військовий капелан Ігор Петренко з Херсона, і без будь-яких судових рішень, протоколів про затримання їх везли по 8-9 годин в нелюдських умовах до міста Львова",  повідомив нардеп.

Він також повідомив, що незаконно були затримані Степан Гойсан біля Тернополя та Олександр Бурцев в Івано-Франківську, який з важкою формою діабету досі перебуває в СІЗО.

За інформацією Дерев'янка, після подій у Краковці і Шегинях 10 вересня до адміністративної відповідальності притягнуто журналістів таких ЗМІ: "Newsone"; 1+1, "ВВС-Україна", Страна UA, "Новини – 24 години", Руставі-2 та американських режисерів Браяна Джеймс Ендрю та Клементса Марлей Даніелле.

Депутат нагадав, що було порушено кримінальну справу проти одного з лідерів РНС Давіда Сакварелідзе за те, що він нібито вступив в змову з журналістами, ветеранами АТО, медиком з метою незаконного переправлення людей через державний кордон.

Дерев'янко нагадав, що 15 жовтня було заборонено в'їзд в Україну депутату Грузинського парламенту Кобі Накопіа, який є соратником Михайла Саакашвілі.

21 жовтня з України примусово і незаконно видворили трьох охоронців і водія Михайла Саакашвілі.

17 листопада правоохоронні органи незаконно викрали чотирьох громадян Грузії. Це Мамука Абашидзе, Вано Надірадзе, Зураб Цинцадзе та журналіст телеканалу "Руставі 2" Тамаз Шавшишвілі.

Він нагадав, що на другий день після перетину кордону з Саакашвілі проти нього порушили кримінальну справу щодо нібито несплати податків, хоча він подає декларації з 1999 року і жодних порушень за цей час не було встановлено.

"В такий спосіб відбувається залякування всіх українців. Щоб вони не звертали уваги на ту величезну корупцію, яка відбувається навколо Президента, і в тому числі здійснюється Президентом, його любими друзями. Щоб громадяни України не звертали уваги на інші речі, які відбуваються, і взагалі не підтримували жоден протест",  переконаний Дерев'янко.

Він висловив переконання, що це не зупинить представників РУХУ НОВИХ СИЛ.

"Ми будемо далі відстоювати інтереси і права громадян України. Ми не будемо мовчати, коли мова йде про топ-корупцію, про спробу знищити антикорупційні органи в Україні. Ми впевнені, що громадяни України обов'язково переможуть клептократію, яка є тимчасово у владі, переможуть незаконні вказівки",  підсумував Юрій Дерев'янко.

У прес-конференції взяли участь лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе, керівник юридичної служби РНС Руслан Чорнолуцький, юрист Ольга Федишина. Скайпом на прес-конференції виступив журналіст "Руставі-2" Тамаз Шавшишвілі, який розповів про своє незаконне викрадення, побиття на депортацію в Грузію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: