Про це повідомляє Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА.
Водій 1975 р. н., керуючи автомобілем "Форд Фієста", виїжджаючи із вулиці Надрічна на вулицю Лугова, проявив неуважність та допустив зіткнення з автомобілем "Кіа Сід" під керуванням громадянина 1995 р. н.
Внаслідок ДТП водій 1975 р. н. з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, забій лівого коліна та громадянин 1995 р. н. з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, забій лівого коліна доставлені в МКЛ №1 м. Івано-Франківська.