fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Водії маршруток їздять як на ралі, намагаючись обігнати конкурентів на маршруті, – франківчанка поскаржилася у Міністерство інфраструктури

Водії маршруток їздять як на ралі, намагаючись обігнати конкурентів на маршруті, – франківчанка поскаржилася у Міністерство інфраструктури

Суспільство 14:27, 27.04, 2015

Мешканка Івано-Франківська, обурена роботою водіїв міського громадського транспорту, написала скаргу місцевим чиновникам та міністерським посадовцям.

Мешканка Івано-Франківська Софія Дудка написала листа, у якому виклала свої претензії, на ім'я директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Михайла Смушка. А копії надіслала в Івано-Франківську міську раду, Міністерство інфраструктури України, Департамент ДАІ МВС України та в місцеву пресу. 

Софія Дудка просила звернути увагу на швидкість їзди маршруток і якість перевезення пасажирів. Та проілюструвала прохання прикладом: "23 квітня 2015 р. (приблизно о 21.00) я їхала маршрутним автобусом №70 із Крихівців до вул. Чорновола у Франківську (номерний знак маршрутки АТ2409АА). Водій мчав на шаленій швидкості. Не зупинявся на зупинках. А на мою вимогу стати на зупинці на вул. Чорновола (зупинка "Парк") став на 20 м далі (хоча то не зупинка на вимогу, а обов'язкова)".

"Підозрюю, для Вас не є новиною, що водії маршруткок – не всі, та все ж чимала кількість – їздять як на ралі, а перевезення пасажирів для них є другорядним. Водій цієї маршрутки (№70) їхав так швидко, що ми ''перелетіли'' так званого лежачого поліцейського (штучну дорожню нерівність) на вул. Довженка ніби його і не було. Складалося враження, що нас хтось переслідує. Я майже впевнена, ми "втікали" від інших маршруток, яких наш шановний водій вважав своїми конкурентами у зароблянні коштів. Крім того, це стосується не лише маршруту №70, а й інших – часто трапляється так, що коли одна маршрутка вже зупинилася на зупинці, інша (маршрутка), яка їде за нею, ту саму зупинку пропускає (я так розумію – мало шансів заробити) і просто йде на обгін, щоби випередити конкурента і забрати людей на наступній зупинці. При тому, що на зупинці люди стоять і чекають транспорт",  узагальнила ситуацію в місті пасажирка.

"Мені (думаю, як і більшості пасажирів) набридло відчувати себе запасним колесом маршрутки і, затамувавши подих, спостерігати, хто з водіїв переможе у перегонах. Будь ласка, вирішіть цю проблему зі своїми перевізниками й їхніми водіями",  звернулася жінка до відповідальних осіб.

Пан Смушак зобов'язаний у 10-денний дермін дати відповідь на цей лист. Як і інші адресати звернення. 

Повний текст листа франківчанки Софії Дудки  на сайті ГК. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: