fbpx

Водія, який відмовив у безплатному перевезенні учаснику війни, звільнять з роботи

Суспільство 17:49, 07.05, 2015

Водій порушив Меморандум, укладений між Івано-Франківською ОДА і обласними перевізниками, який дає право учасникам російсько-української війни на Сході безплатно їздити автобусами в межах області.

"Меморандум підписали Івано-Франківська ОДА і обласні перевізники про безкоштовне перевезення учасників АТО в межах області, тобто на проїзд між районами", – повідомив на засіданні обласного координаційного комітету з допомоги пораненим і учасникам війни заступник обласного голови Ігор Пасічняк.

Що стосується запровадження пільг для бійців та членів їхніх родин в межах районів, це, за його словами, належить до повноважень районних держадміністрацій.

"Робота вже почалася. Вже є результати в Калуші і в місті Івано-Франківську, де запроваджені такі пільги. Знаю, що вчора мер Франківська Віктор Анушкевичус проводив нараду з соціальними службами, на якій визначилися, що будуть виписувати довідки членам родин АТО і вони будуть тимчасовою підставою для безкоштовного перевезення їх у межах міста", – відзначив Пасічняк.

Заступник голови ОДА поінформував, що водій одного з автобусів, який в порушення Меморандуму відмовив у перевезенні військовику, буде покараний. Про конфліктний випадок обласну владу повідомив голова ГО "Воїни АТО" Роман Перцей.

"Була інформація, що одного з учасників АТО не взяли в автобус по області. Мені доповідали, що вчора відбулася зустріч з власником автобуса. Підприємець взяла на себе зобов’язання, що звільнить цього водія, який просто не виконав нашу угоду", – сказав Ігор Пасічняк.

Але, наголосив він, учасник війни, якому не дозволили проїхати, сідав в автобус за межами автостанції. В такому випадку вплив на водіїв – мінімальний. 

"Як відбувається у Франківську, – пояснив, як працює "схема" Пасічняк,  на автостанції є співробітник, який видає учаснику АТО пільговий квиток на проїзд і садить його в автобус". Пільговий квиток видають на підставі або посвідчення, або довідки учасника АТО, або військового квитка.

"Хлопці, повідомте своїм людям. Хай на автостанції сідають. Там є з кого спитати",  звернувся заступник голови ОДА до представника вояків Романа Перцея. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: