fbpx

Воїну Русланові Зваричу з Калущини потрібна допомога

Суспільство 13:09, 09.06, 2015

Зараз чоловік на лікуванні у Львівському військовому госпіталі після важкого поранення, отриманого під час бойових дій у зоні АТО. Тож рідні закликають усіх небайдужих допомогти у лікуванні.

У Руслана важкі травми після поранення, пише КУРС з посиланням на прес-службу Калуської РДА.

За словами матері Руслана, син спочатку був у лікарні Сіверо-Донецька, відтак у лікарні Дніпропетровська. Зараз у Львівському госпіталі. Але стан його дуже важкий. У нього поранення у голову, лікарі кажуть, доведеться вкладати пластину розміром 15 на 15 см. Лівий бік майже повністю знерухомлений: ні рука, ні нога майже недієздатні. Син майже не говорить, а ще нікого не впізнає. Запитує, де батько, а він помер вже 7 років тому. Або коли йому виходити на роботу в "пожежну", де він колись працював. Медичних діагнозів мати не знає, але, на жаль, йому доведеться долати важкий шлях реабілітації.

На реабілітацію Руслана потрібні чималі кошти. Досі, окрім вже згаданої допомоги під час перевезення сина до Львова, допоміг лише священик о. Ігор Кучера, котрий віддав на лікування Руслана місячні пожертви, та старша сестриця церкви Анастасія Перегінець.

Картковий рахунок для допомоги пораненому Руслану Зваричу: 5168755503157543 (на прізвище Зварич Галина Іванівна (мама Руслана).

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: