fbpx

Володимир Кушнір взяв участь у нараді-семінарі щодо проектів регіонального розвитку

Суспільство 14:45, 24.07, 2015

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір взяв участь у семінарі-нараді щодо проектів регіонального розвитку, які можуть бути профінансовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, яка проходила в режимі он-лайн.

На засіданні проаналізували результати колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яка відбулася 23 липня у Києві.

Під час семінару обговорили потребу системного підходу щодо підготовки проектів і програм регіонального розвитку на 2016 рік. Також прийнято рішення про проведення у кожній області відповідних семінарів та навчань задля підвищення якості написання проектів.

"Ми повинні чітко розставляти пріоритети. Нас цікавить не тільки одноразовий результат, але й подальший розвиток запропонованого проекту. Як приклад, він може включати не тільки якісь ремонтні роботи, але й створення нових робочих місць. У результаті реалізації саме таких проектів ми отримаємо значно більше користі для громадян", – пояснив Володимир Кушнір.

Також на семінарі обговорили питання планування інвестиційних заходів, спрощення бюрократичних процедур та різноманітні форми допомоги об’єднаним територіальним громадам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: