fbpx

Волонтер Корпусу Миру вчитиме молодь Городенківщині англійської мови

Суспільство 14:38, 05.12, 2017

Наприкінці листопада п'ятдесят друга група в кількості 72 волонтерів офіційно прийняла присягу в Українському Домі в Києві.

Загалом волонтери приїхали працювати до України у трьох напрямках: розвиток громад, молодіжний розвиток та викладання англійської мови.

4 грудня на нараді в голови Городенківської районної державної адміністрації Романа Жичицького представили волонтера Корпусу Миру Дару Грей, яка працюватиме у відділі у справах молоді та спорту, а також в Котиківській сільській раді спільно з Іваном Вережаком. Волонтерку представили і в. о. голови Городенківської міської ради Любомиру Музичці, який заніс прізвище Дари у книгу почесних гостей міста.

Відколи в Україні почав діяти Корпус Миру, добровольцями тут відслужили 3200 громадян США. Були часи, коли після початку російської агресії організація призупиняла свою роботу в Україні. Але на сьогодні українська місія – знову найбільша за чисельністю в світі, а програма "Молодіжний розвиток" має найбільший конкурс.

До присяги волонтери Корпусу Миру мали можливість поспілкуватися з профільними заступниками міністерств. Зокрема, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Тетяна Гамула та волонтер Корпусу Миру Дара Грей спілкувалися з заступником міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, який звернув увагу на значимість місії волонтерів, підкреслив важливість створення нових можливостей, форматів участі молоді та залучення молодих людей до процесів прийняття рішень на всіх рівнях, пріоритети державної молодіжної політики в Україні та напрями їх реалізації, неформальної освіти та профорієнтацію молоді.

Зауважимо, що волонтер Корпусу Миру Ванесса Вілла вже працювала в Городенківському районі в період 2013-2015 рр. За час її перебування було реалізовано два проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: