fbpx

Волонтерська служба "Правого сектору" Івано-Франківщини відправила медикаменти в Дніпропетровський шпиталь

Суспільство 12:02, 09.02, 2015

Передачу для військового госпіталю разом із волонтерами склали представники діаспори та медики клініки Івано-Франківського медуніверситету.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив "Правий сектор" Івано-Франківська.

Волонтерська служба "Правого сектору" Івано-Франківщини від імені бійців Добровольчого Українського Корпусу подякувала українським патріотам з міста Мілан (Італія).

"Велику передачу з медикаментами для госпіталів (спеціальне харчування для лежачих хворих, бандажі, засоби дезінфекції, шприци, крапельниці та інші корисні речі) допомогли придбати Італійська благодійна організація Святого Франческо та п. Ярослава Главицька – волонтер та координатор – і, як завжди, громадська організація "Відродження України". Також цими днями ПС отримали чергову передачу з перев’язувальними матеріалами від пана Андрія Стефанка з м. Мурсія (Іспанія)",  повідомили волонтери.

З клініки івано-франківського Медичного університету передали велику кількість спеціальних засобів для гемодіалізу, одноразових масок тощо

Допомагає доставити всі ці медикаменти Дніпропетровський госпіталь ім. Мечнікова, де лікуються бійці, волонтерка з Дніпропетровська Лариса Чала. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: