fbpx

Волонтери передали допомогу для сім'ї бійця, яка живе у "будинку-сараї"

Суспільство 13:59, 09.07, 2015

Волонтери передали для сім'ї бійця з Угринева, які проживають у жахливих умовах, іграшки для дітей, одежу та посуд.

Про це у Фейсбук повідомила волонтер Аулісі Котик.

"Наталя Стельмах, прекрасна дівчина і добра душа. Разом провідали Аню Гошовську, нашу маленьку Аню і маленьку Веронічку, які вдвох борються з крайніми злиднями, проживаючи в нелюдських умовах, поки їх татко боронить нашу землю на Сході. Наталя подарувала дівчатам багато корисних речей, іграшок для малявки, одежу і дещо з посуду. Щиро включилася в процес допомоги цій сім'ї. Дякую їй велике!

В тій хатині, де виживають дівчата, немає води! По фото видно, що воду носять з-під пагорба, метрів 50. Як це робить сама Аня, з малою на руках, я навіть уявляти не хочу! Ми набрали їй бочку води, але ж…

Ані необхідний вуличний умивальник з великою ємкістю для запасу води. Шановні друзі, це невелике капіталовкладення, але в плані побуту суттєво допоможе дівчатам! Прошу вас.
+ потрібна сума біля 600 грн, щоб закрити кредит; 
+ проблеми з поповненням телефонних рахунків Ані і Григорія;
+ поламався телевізор. Біда без телевізора, весело каже Аня:-) але Аня просто завжди весела і не вішає ніс. Вірю, що біда, розваг як таких у неї взагалі нема (у неї плазмовий, хтось мені сказав, що плазми не ремонтують. Чи є серед нас спеціаліст в цій сфері? Зголосіться!

Як тільки ми вирішимо питання з ПриватБанком, я вказуватиму Анін рахунок для допомоги", написала волонтер.

Нагадаємо, в селі Угринів Тисменицького району родині бійця, який наразі перебуває на Сході, доводиться жити в будинку-сараї.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: