fbpx

Волонтери врятували від евтаназії собаку, який вкусив людину та загриз трьох псів

Суспільство 13:37, 23.07, 2017

Собаку, який тиждень тому на вокзалі кидався на інших тварин та людей, забрали волонтери і шукають йому нового власника.

Про це у Фейсбуці написала інспектор патрульної поліції Олена Біла.

Нагадаємо, тиждень тому бійцівський собака на вокзалі кидався на людей та тварин. Патрульні викликали ветеринара, який приспав собаку та забрав у лікувальний заклад, щоб у подальшому встановити власника собаки.

Як пише Олена Біла, собака виявився добрим до людей.

"Честер мав власника мудака, який водив його на бої та притравлював на інших собак. Але Честер насправді дуже добрий до людей. Він не винен в тому, що серед людей є купа додіків. Шкода, що на власника Честера не можна викликати гицлів. Честер ходив по місту вже майже без сил. Домашня собака абсолютно не знала, де та як знайти їжу для себе. Якщо ви цікавитесь психологією собак, то мусите знати, що домашня собака рідко виживає на вулиці. В місті Честер зустрічався з іншими дворнягами, які інстинктивно захищали свою територію. Вони не знали, що Честер просто хоче знайти їжу. Виникали бійки. І Честер робив те, що робить голодна зневоднена собака, над якою знущався тупоголовний хазяїн. (Загриз трьох собак) Честера забрали волонтери", – розповідає Біла.

Собака лагідний до людей, але не до собак. Тому в притулку Честер жити не зможе. Наразі собака гарно їсть та набирається сил. Люди, які врятували пса, з радістю віддадуть його у добрі руки.

"На жаль, Честера мали усипити ще три тижні тому. Чого робити ми не хочемо. Оскільки саме Честер не заслуговує на евтаназію. Хіба що його власник. Все, що треба Честеру, це досвідчений власник. Адекватний. Який знає породу. Який буде дбати за Честера. Який буде гуляти з ним на повідку та у наморднику із дотриманням усіх правил. І ніколи більше не зрадить його. Волонтери готові вам допомагати та консультувати", – повідомляє Біла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: