fbpx

"ВОЛЯ" домоглася виплати індексацій освітянам Богородчанського району

Політика 10:06, 25.12, 2015

Вчителі Богородчанщини отримають індексацію заробітних плат, яку їм не виплачували від березня 2015 року.

Про це повідомила депутат Івано-Франківської обласної ради від партії "ВОЛЯ" Марія Рудик.

"До мене ще як до депутата районної ради звернулися вчителі Порогівської ЗОШ із скаргами, що їм не виплачують індексації ще з березня. Я вивчила весь індекс, який був передбачений для нашого району по кошторису. Велися довгі переговори з головою райдержадміністрації, начальниками районного фінансового управління та відділу освіти. Я довела їм, що індексація – це захищена стаття і ці видатки не можна перекинути на якісь інші витрати. Наприклад, як мені казали, "на оплату комунальних послуг",  каже Марія Рудик.

Депутат наголосила: після того як у березні відбулось збільшення зарплати освітян, "ВОЛЯ" змусила чиновників подати лист на отримання дотації. Зрештою, у жовтні цього року Богородчанський район отримав більше двох мільйонів гривень освітньої субвенції.

"Вже у статусі депутата обласної ради я спілкувалася із Галиною Карп, директором депатраменту фінансів Івано-Франківської ОДА. Вона повідомила, що з державного бюджету передбачені кошти, які підуть на виплату індексацій вчительських зарплат. Мільйони гривень уже прийшли в область, і мені навіть надіслали офіційний лист-підтвердження",  зазначила Марія Рудик.

Нагадаємо, що соціальний захист населення і відстоювання законних прав тих, хто працює, є одним із пріоритетів роботи партії "ВОЛЯ".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: