fbpx

"ВОЛЯ" домоглася затвердження Програми підтримки онкохворих дітей у Богородчанському районі

Суспільство 15:37, 24.12, 2015

У Богородчанському районі діятиме Програма соціальної підтримки сімей з онкохворими дітьми 2016-2020.

Про це повідомила депутат районної ради від партії "ВОЛЯ" Ксенія Данилюк.

"У Богородчанському районі зараз є 10 онкохворих дітей. Ми розуміємо, що сім'ї, у яких є діти, хворі на онкологію, несуть великі витрати і потребують матеріальної підтримки. Саме тому ми ініціювали впровадження районної Програми, яка носитиме не медичний, а соціальний характер", – каже Ксенія Данилюк.

За словами депутата, при розробці Програми ініціативна група провела ряд консультацій. Програма також передбачає залучення коштів від різних благодійних організацій, меценатів та небайдужих громадян.

"У 2016 році передбачено виділити 80 тисяч гривень на адресну матеріальну допомогу сім'ям, у яких є онкохворі діти. Кожного року сума виплат буде збільшуватись, і вже у 2020 році з районного бюджету буде виділено не менше ніж 200 тис. грн матеріальної допомоги", – каже Данилюк.

І додає: допомога грошима буде дієвою, оскільки у сім'ях краще знають, на що треба витратити кошти.

"Затвердження Програми допомоги онкохворим дітям у Богородчанському районі є важливим кроком. В області діє схожа програма, і сподіваємось, що разом ми зможемо підтримати сім'ї, які зіткнулися із онкологією",  каже депутат Івано-Франківської обласної ради Марія Рудик.

Нагадаємо, що соціальна підтримка населення є одним із пріоритетів роботи партії "ВОЛЯ".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: