fbpx

"ВОЛЯ" продовжує боротьбу за створення Надвірнянського госпітального округу

Суспільство 13:41, 02.11, 2016

На спільному засіданні робочої групи департаменту охорони здоров'я та координаційної ради з питань охорони здоров'я погодили створення Надвірнянського госпітального округу, після остаточного доопрацювання його затвердять в установленому порядку.

Просила про це керівництво області депутат обласної ради від партії "ВОЛЯ" Ольга Федишина.

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко 23 вересня звернувся до Кабінету Міністрів України щодо необхідності створення госпітального округу із центром у Надвірній, оскільки 32 населені пункти Надвірнянщини є гірськими і знаходяться на значній відстані від обласного центру.

Звернення нардепа розглянули Міністерства охорони здоров’я, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства й Івано-Франківська обласна державна адміністрація. За інформацією останньої, погодили створення Надвірнянського госпітального округу, після остаточного доопрацювання його затвердять в установленому порядку. 

"Подану і вже схвалену пропозицію щодо Надвірнянського госпітального округу після доопрацювання облдержадміністрацією направлять на розгляд постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я і соціальної політики з наступним розглядом на сесії обласної ради", – відзначає Ольга Федишина. 

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначає, що вони за участі представників експертного середовища розробили проект постанови щодо порядку утворення госпітальних округів і зараз його доопрацьовують з урахуванням пропозицій і зауважень, які надходять від регіонів, зацікавлених міністерств та відомств. Після прийняття цієї постанови Кабінетом міністрів України і доведення її до відома органів місцевого самоврядування регіони подаватимуть пропозиції щодо меж госпітальних округів.

"Створення медичних госпітальних округів ставить собі за мету оптимізацію надання вторинної медичної допомоги, підвищення її якості та економного використання бюджетних коштів", – зазначають у міністерстві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: