fbpx

"ВОЛЯ​" вимага​є​ негайно люструвати новопризначеного директора​ ​Франківської​ ​​пошти​

Політика 17:22, 14.09, 2015

У ​п​арті​ї "ВОЛЯ" обурені призначенням на посаду керівника Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Володимира Фалдини – особи, яка обіймала керівні посади за часів Януковича.

У партії заявили, що Фалдина занесен​ий​ у реєстр осіб, на яких розповсюджується заборона обіймати державні посади протягом 10 років, відповідно до критеріїв Закону "Про очищення влади". 

Так, Володимир Фалдина за часів Януковича обіймав керівні посади у податковій. Зокрема, протягом лютого 2012 – червня 2013 року був заступником голови ДПС в Івано-Франківській області, а з червня 2013 року  першим заступником начальника ГУ Міндоходів в області.

"Ми спостерігаємо реванш регіоналів та корупціонерів на Прикарпатті. Цей чоловік не відповідає критеріям закону про люстацію. Тому партія "ВОЛЯ" звертається до Міністерства юстиції та дирекції Укрпошти негайно провести публічну люстраційну перевірку Володимира Фалдини",  відзначає член Ради партії "ВОЛЯ",​майбутній ​кандидат у депутати обласної ради Ольга Галабала.

​Нагадаємо, Володимира ​Фалдину представили колективу Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" минулого тижня. До цього часу він  працював у Києві директором з безпеки УДППЗ "Укрпошта"​.​ 

​Зазначимо, партія "ВОЛЯ" раніше попереджала про загрозу призначення керівником департаменту охорони здоров’я Мирона Матейка, на якого мешканці Галицького району написали найбільше люстраційних скарг. Крім того, керівники двох найбільш корумпованих відомств в області  Держкомзему і Держлісгоспу  залишаються незмінними з часів Януковича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: