fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "ВОЛЯ" вимагає відкритого конкурсу на посаду головного лікаря Прикарпаття, щоб не допустити до влади корупціонера

"ВОЛЯ" вимагає відкритого конкурсу на посаду головного лікаря Прикарпаття, щоб не допустити до влади корупціонера

Політика 07:19, 10.06, 2015

Позафракційний народний депутат, член Ради партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев’янко звернувся до Міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі з проханням перевірити законність можливого призначення на посаду керівника департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА Мирона Матейка.

У вівторок, 9 червня, під час засідання Комітету ВРУ по боротьбі з корупцією у сфері охорони здоров’я Юрій Дерев'янко запропонував доповнити рішення комітету пунктом про забезпечення люстраційних і антикорупційних перевірок при вирішенні кадрових питань МОЗ. Також нардеп звернувся до Міністра охорони здоров’я з проханням особисто перевірити питання призначення на посаду керівника департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирона Матейка.

"Громадськість Івано-Франківщини занепокоєна можливим призначенням на посаду колишнього головного лікаря Галицької районної лікарні Мирона Матейка, звільнення якого вимагала районна рада і мешканці району, – звернувся до Міністра охорони здоров’я Юрій Дерев’янко. – Прошу провести відкритий конкурс з публічними обговореннями на посаду керівника департаменту охорони здоров’я в області".

Як повідомляв КУРС, громадський активіст і член ради партії "ВОЛЯ" Ольга Галабала заявляла, що тим, хто відкрито виступив проти пана Матейка, погрожують та залякують, зокрема активістці Євромайдану з Галича Аріні Сивак.

Нагадаємо, що під час керівництва Мироном Матейком районною лікарнею КРУ виявила ряд порушень: нецільове використання бюджетних коштів на суму 264 тис. гривень, медзаклад незаконно отримав доходи на суму понад 100 тис. гривень, встановлені факти порушення обігу наркотичних та психотропних засобів, виявлені зайві витрати бюджетних коштів на суму понад 145 тис. гривень, порушення порядку нарахування відпускних медперсоналу – завдані збитки майже 50 тис. гривень, виявлені порушення у проведенні тендерних процедур, також завищена вартість будівельних робіт – спричинені збитки на 47,5 тис. гривень та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: