fbpx

"ВОЛЯ" задаватиме тон усім позитивним змінам, – Дерев'янко

Політика 14:25, 17.11, 2015

Нова політична партія "ВОЛЯ" отримала хороші результати на місцевих виборах і уже почала втілювати свою програму в органах місцевого самоврядування.

Про це заявив народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко в ефірі телеканалу "112 Україна".
"Як нова політична сила, ми будемо задавати тон всім тим змінам, які мають європейський світогляд, які стосуються того, щоб ми показали громаді, що можуть і земельні питання вирішуватися відкрито і прозоро, і бюджети можуть бути відкритими, і електронне урядування на місцевому рівні може чітко працювати, і давати можливість людям мати інформацію і впливати на рішення", – заявив Дерев'янко.
Він підкреслив, що 85% кандидатів від "ВОЛІ"  це люди, які ніколи не були в політиці, які об'єднатися після Майдану і заявили про готовність брати на себе відповідальність.
 
Результати "ВОЛІ" на виборах Дерев'янко пояснює тим, що люди захотіли нових облич та побачили в людях "ВОЛІ" якісних та чесних кандидатів.
"Середній вік всіх депутатів партії "ВОЛЯ" складає 35 років. По гендерній пропорції  35% жінок і 65% чоловіків. Це дуже якісний склад людей, які сьогодні об'єднані в молоду політичну партію "ВОЛЯ", і ми сьогодні маємо відповідальність у великій кількості міст і районів",  сказав нардеп.
Також Дерев'янко назвав перші кроки, які зроблять новообрані представники "ВОЛІ" у владі. "Перш за все, ми зрозуміємо, як використовувалися ті ресурси, які сьогодні наявні. Це будуть відкриті аудити всіх комунальних підприємств, відкриті всі кошториси, тарифи, буде зрозуміла математика для кожного мешканця кожного району, міста і області",  заявив депутат.
Дерев'янко підкреслив, що "ВОЛЯ" готова об'єднуватись в коаліції лише з демократичними силами. 

Нагадаємо, партія "ВОЛЯ" брала участь у місцевих виборах і отримала представників у 143 радах у 8 областях України.
 
Зокрема, із 2319 кандидатів, яких висувала партія "ВОЛЯ", обраними стали 408 депутатів.Так, в Івано-Франківській облраді "ВОЛЯ" матиме 7 депутатів.
 
Представники "ВОЛІ" стали мерами міста Нетішин Хмельницької області, Вишгорода Київської області та міста Самбора Львівської області. Також люди "ВОЛІ" очолили об'єднані за новим законом громади  Надвірнянську та Старобогородчанську.
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: