fbpx

"ВОЛЯ" закликає громадськість не допустити реєстрації "Опозиційного блоку" у районах Прикарпаття

Політика 12:57, 02.09, 2015

Член Івано-Франківської обласної Ради партії "ВОЛЯ" Тетяна Пришляк закликає громадськість Франківщини не допустити реєстрацію ПП "Опозиційний блок" в районах області, використовуючи весь механізм громадського тиску.

"Сьогодні громадським активістам, представникам проукраїнських політичних сил варто діяти за принципом Майдану – "ніхто, крім тебе", не чекати ініціативи з області чи активних дій на всеукраїнському рівні,  підкреслює Пришляк.  Не можна применшувати зло, не маємо права байдуже спостерігати, як відновлюються у нашому бандерівському краї антиукраїнські промосковські сили!

Не бійтеся вголос говорити, що "Опозиційний блок"  це повернення старорежимних політичних сил імені Януковича". 

Під тиском громадськості 26 серпня представники "Опозиційного блоку" відкликали свою заяву та забрали документи на реєстрацію партії у Надвірнянському районі. 

У той самий день, коли надвірнянці не допустили реєстрації цієї політсили, у чотирьох інших районах області  в Косівському, Коломийському, Калуському та Городенківському  партія зареєструвала свої осередки, повідомляв КУРС.

Нагадаємо, незважаючи на судовий процес Івано-Франківської обласної ради проти "Опозиційного блоку", який ще не завершений, політсила продовжує реєструвати осередки на Прикарпатті.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: