вівторок, 23 жовтня

"Вони віддали життя за прапор України": в мережі пригадали знакові події на Донбасі

У День Державного прапора України 23 серпня 2017 року в мережі згадують Героїв, які віддали життя за головний символ країни.

Так, фото двох Героїв опублікував посол України в Австрії Олександр Щерба в Twitter.

 

"Вони віддали життя за прапор. За прапор їх замучили. Тепер вони – наш прапор", – написав він під фото убитих терористами "ДНР" депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака та 16-річного футбольного фаната Степана Чубенка.

Рибак був викрадений невідомими 17 квітня 2014 року в Горлівці Донецької області відразу після мітингу, під час якого Рибак спробував зняти прапор "ДНР" і повернути український прапор на будівлю міськради. 19 квітня тіло Рибака було знайдено місцевими рибалками в річці Казенний Торець біля смт. Райгородок Слов'янського району Донецької області з ознаками насильницької смерті. За версією Служби безпеки України, до вбивства Рибака причетні ватажки терористів "ДНР" Ігор Безлер (на прізвисько "Біс") та Ігор Гіркін-Стрелков.

16-річний Степан Чубенко – воротар футбольного клубу "Авангард" (Краматорськ), був розстріляний терористами "ДНР" в 2014 році за проукраїнську позицію. На рюкзаку Чубенка, коли його затримали на Донбасі терористи, була стрічка в кольорах прапора України – синьо-жовта.

Сьогодні, пише Обозреватель, президент України Петро Порошенко привітав країну з Днем Державного прапора та пообіцяв, що його обов'язково піднімуть над звільненими Донбасом, Кримом і Севастополем.

КОМЕНТУВАТИ