fbpx

Восьмирічному Максимчику з Франківщини потрібна допомога

Суспільство 16:32, 07.04, 2016

Восьмирічний Максим Семкович із села Похівка Богородчанського району потребує вашої допомоги. Хлопчик має рідкісне захворювання – фенілкетонурію.

Це поширена спадкова патологія, при якій порушується амінокислотний обмін, як наслідок, постійно виділяються токсичні речовини, що отруюють організм та призводять до ураження головного мозку, рухового апарату та кишково-шлункового тракту, повідомляє "Репортер". 

Діагностували важку недугу в хлопчика у віці п’яти місяців. Після первинного лікування стан дитини значно погіршився. А після консультації невролога у травні 2015 року в Максима діагностували ще й олігофренію та різного роду алергії. Наразі дитині потрібна постійна безбілкова дієта, на яку в родини не вистачає коштів.

Допомогти маленькому Максимчику погодилися лікарі неврологічного відділу клініки педіатрії і онкології при університеті Семмельвейс у Будапешті. Для встановлення точного діагнозу та визначення можливих методів лікування необхідно провести повне амбулаторне дослідження. Станом на сьогодні родині необхідно зібрати чималу суму – 4000 євро. Сім’я хворого хлопчика не має таких коштів, тому просить про допомогу всіх небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

5168757257858359

Отримувач:

Семкович Наталія Іванівна

Тел.: 0979075166, 0665361250

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: