fbpx

Войтик розповів на виконкомі, як Марцінків проігнорував його запит

Суспільство 11:48, 19.02, 2016

Член міськвиконкому Вадим Войтик розповів, що 2 лютого цього року надіслав на ім'я міського голови запит щодо несанкціонованої торгівлі на вулиці Дністровській в Івано-Франківську.

Однак міський голова Руслан Марцінків, як і податкова інспекція в Івано-Франківську, на інформаційний запит не відповіли.

Натомість Вадим Войтик похвалив начальника відділу звернень громадян Наталію Шологон, яка погодилася надати йому необхідну інформацію навіть без письмового звернення.

Несанкціоновану торгівлю на площі перед універмагом Войтик відкрив для себе 1 лютого цього року. Враженнями поділився у соцмережі:

"Мрак, жах і триндець. Це я про нашу площу перед універмагом Прикарпаття. Без жодних дозволів десятки палаток, що торгують в тому числі алкоголем. Ну і як квіточка – КРУГЛОРІЧНИЙ майданчик Чебуреки, де пиво 10 сортів і, само собою, заборонена для продажу на "літниках" горівка. Ну і бонус  стовідсотково незаконний обмін валют. 
Влада (це тіпа і я)  ГАНЬБА. Треба пускати бульдозер і все рівняти. І що цікаво. Виділені гроші на благоустрій безтолкові. Там цілком пристойні бруківка, клумби і т. п. Мені щиро соромно. 
Лиш для мінімального виправдовування додам, що я працюю суто на громадських засадах. А є люди, ціла точніше біла хата, яка щомісяця отримує гроші з моїх податків за виконання своїх посадових обов'язків. Зокрема  дотримання правил благоустрою".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: