fbpx

Всеукраїнський рейтинг "Сумлінні платники податків-2015" відзначив три прикарпатські підприємства

Суспільство 14:10, 19.10, 2016

Цього року до участі у Рейтингу за підсумками діяльності у 2015 році подали заявки 708 підприємств - платників податків зі всієї України. В другий тур вийшло 157 лауреатів. Переможцями Рейтингу стали 40 українських підприємств, серед яких і три з Івано-Франківщини.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Штерн Агро" (с. Грушка, Тлумацький район) визнане переможцем у номінації "Сумлінний платник податків у аграрній галузі";

Приватне підприємство "Медсервіс" (м. Івано-Франківськ) – у номінації "Сумлінний платник податків у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги";

Товариство з обмеженою відповідальністю "Західнадрасервіс" (смт. Богородчани) – у номінації "Сумлінний платник податків у галузі промисловості".

Переможці набрали максимальну кількість балів за показниками: співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць та участь підприємств у реалізації соціальних програм і проектів.

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків-2015" відбудеться 25 листопада у Києві, інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: