fbpx

Всі калуські школи пішли на карантин

Здоров'я 20:51, 28.01, 2019

З минулого тижня у Калуші через велику кількість хворих на ГРВІ школярів тимчасово призупинили навчання у восьми освітніх закладах, а з понеділка, 28 січня, на карантин також пішли школи №4 та №5. До останнього трималися школи №8 і №9.

Як повідомила начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, із завтрашнього дня, тобто з 29 січня, припиняється навчання і в цих двох закладах, оскільки вони перейшли 20-відсотковий поріг захворюваності. У школі №8 відсутні 29% школярів, а в №9 – кількість доходить до 20%, інформує "Калуш ФМ".

Оскільки навчальний процес за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуської міськради припиняли на 7 календарних днів, то саме комісія вирішуватиме, чи відновлювати навчання у школах, в яких карантин був введений раніше, чи продовжити його.

Наразі, за словами начальниці управління освіти, по школах збирають дані щодо кількості дітей, які ще хворіють. Чергове рішення комісія прийме 29 січня.

Нагадаємо, що з 23 січня тимчасово на тиждень було призупинене навчання у Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка і Калуській школі №1.

З 24 січня карантин запровадили у школі №3 і №11, з 25-го – у школах №№6, 7 та ліцеях №№2 і 10, а з 28-го — у школах №4 і №5.

Моніторинг за кількістю хворих у школах ведеться щодня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: