fbpx

Вигодський лісгосп оголосив конкурс малюнків – переможці отримають планшети та принтер

Суспільство 17:17, 14.02, 2017

З нагоди Міжнародного дня лісу Державне підприємство "Вигодське лісове господарство" з 15 лютого до 15 березня проводить конкурс малюнків "Гармонійне співіснування людини та лісу".

Участь у конкурсі можуть взяти учні навчальних закладів Долинщини до 16 років, повідомили у ДП "Вигодське лісове господарство".

Конкурс малюнків проводиться з метою формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого ставлення до лісів України, правил поведінки у лісі та користування лісовими продуктами.

Конкурсні роботи повинні відображати усвідомлення необхідності відповідального ведення лісового господарства, невиснажливого і постійного користування лісовими ресурсами, активного залучення громадян до вирішення комплексу екологічних, соціальних і економічних проблем лісової галузі, заклик до турботливого ставлення до лісів.

На конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю, також допускаються роботи, виконані в графічних редакторах.

До роботи має бути додано:
• назва роботи;
• прізвище, ім’я, по батькові та дата народження автора;
• місце проживання (повна адреса) автора, контактний мобільний номер телефону, електронна адреса (при наявності);
• назва навчального закладу та його адреса.

Усі роботи конкурсантів будуть розміщені для голосування 21 березня, в Міжнародний день лісів, на сторінці Facebook (www.facebook.com/vygodalis/). Голосування буде тривати до 12:00 4 квітня. Три роботи, а також один навчальний заклад, що отримають найбільшу (сумарну) кількість електронних голосів (оригінальних лайків), будуть визначені як переможці конкурсу та нагороджені цінними призами та дипломами. (Для навчальних закладів – що більше від Вас учасників, то більше шансів на перемогу).

Призи за перше, друге і третє місце – планшет.

Школа-переможець отримає принтер.

Переможців буде визначено 4 квітня після 13:00.

Конкурсні роботи до 15 березня 2017 року надсилаються на адресу: 77552, Долинський р-н, смт. Вигода, вул. Д. Галицького 40, ДП "Вигодський лісгосп". Бажано паралельно надсилати електронну версію малюнка на ел. пошту [email protected]

Роботи не повертаються. Наданням роботи на Конкурс малюнків автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані ДП "Вигодське лісове господарство" на власний розсуд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: