fbpx

"Вигодський лісгосп" похвалився новою їдальнею. ФОТО

Суспільство 17:16, 27.05, 2016

У ДП "Вигодський лісгосп" після капітального ремонту напівпідвального приміщення відкрилася їдальня, оснащена найсучаснішим кухонним обладнанням.

В конторі лісгоспу працює 56 працівників, поруч розташовані автотранспортний цех, нижній склад та інші виробничі об’єкти, а також житлові будинки.

“Відкриваючи їдальню, підприємство перш за все прагне до поліпшення умов праці для своїх працівників і вирішення інших соціальних проблем. Відноситься цей новий структурний підрозділ, що знаходиться на території підприємства, до об’єктів, що обслуговують виробництво”, – повідомляє прес-служба “Вигодського лісгоспу”.

В їдальні планується щодня урізноманітнювати асортименти страв, де в наявності будуть салати, перші страви, гарніри, напої, випічка, молочні продукти.

У новій їдальні лісгоспу два зали на 60 посадочних місць. Персонал складатиметься з чотирьох працівників: завідувач їдальні, кухар, кухонний робітник і бухгалтер.

Закуплено нове обладнання та меблі.

“Цей об’єкт знаходиться на території підприємства, а підприємство наше нараховує близько 338 працівників, більшість з них працюють в лісі, а всі знають, що робота в лісі не є з легких. Природно, хотілося б для наших працівників доброї і здорової їжі”,  відзначив Олександр Матусевич, директор ДП “Вигодський лісгосп”.

Нова їдальня буде відкрита п’ять днів на тиждень. Працівники підприємства можуть обідати з 12:00, а гостей запрошують з 13:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: