fbpx

Вихованці Івано-Франківського реабілітаційного центру побували на екскурсії в кінно-спортивному клубі

Суспільство 13:02, 20.05, 2015

15 вихованців Івано-Франківського міського навчально-реабілітаційного центру приїхали на екскурсію в кінно-спортивний клуб, що в селі Павлівка. Підліткам продемонстрували голубів, поні. Наостанок зустрічі кожного покатали на вибраному ним коні.

У Навчально-реабілітаційному центрі навчається близько двох сотень дітей із особливими потребами. 70 відсотків із них мають інвалідність – пересуватися можуть лише на візках. У дирекції кажуть, якщо батьки не організовують для таких діток пікніки на природі, вихователям важко це зробити. Тому тут раді будь-якій можливості вивезти дітей на прогулянку за місто, інформує ТРК "Вежа".

Свято для дітей організували громадські активісти. Юнаки активно займаються спортом. Відтак популяризують фізичну культуру серед дітей із особливими потребами. Кажуть, у спорті, як і в житті, перемоги над собою сприяють одужанню та відволікають від думок про хворобу.

Молоді активісти мають намір і надалі опікуватися вихованцями Навчально-реабілітаційного центру. Запевняють, подібні прогулянки на конях з часом стануть для дітей регулярними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: