fbpx

Виконком дозволив будівництво каплички на конфліктній ділянці біля дамби на Пасічній

Суспільство 14:53, 08.04, 2016

Івано-Франківський міський виконавчий комітет погодив будівництво каплички в районі вулиць Галицької – Витвицького, де будівельна компанія "ТОРА-10" планує зведення багатоквартирного житлового будинку.

За рішення дозволити Івано-Франківській єпархії Української православної церкви Київського Патріархату встановити тимчасову молитовну споруду терміном на один рік в районі вул. Галицької – Витвицького, поруч дамби р. Бистриці Солотвинської проголосували 14 з 16 членів виконкому.

Перед засіданням директор і засновник будівельної компанії "ТОРА-10" Віталій Заріцький звернувся до членів виконкому з проханням зупинити беззаконня і маніпуляції та дочекатися рішення суду щодо даної ділянки.

Як повідомляв КУРС, влада Франківська вирішила боротися проти будівництва на Пасічній-Витвицького спорудженням храму, причому роботи з благословення міського голови розпочали незаконно. Підприємець, директор будівельної компанії "Тора-10" Віталій Заріцький заявляв про викривлення інформації про будівництво на Пасічній та пропонував мирову угоду, яка передбачає облаштування скверу. Однак на зборах 25 березня мешканці Пасічної відкинули пропозиції директора будівельної компанії "Тора-10" Віталія Заріцького щодо мирової угоди. У недавньому інтерв'ю Заріцький розповів про тиск з боку міської ради та варіанти розвитку подій довкола будівництва на Пасічній. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: