середа, 16 січня

Виконком заборонив вантажівкам і тракторам заїжджати протягом дня у Франківськ. Але є винятки

В Івано-Франківську ввели обмеження на рух вантажних транспортних засобів з 8 до 17 години.

Рішенням виконавчого комітету заборонено рух вантажних автомобілів і составів транспортних засобів у Івано-Франківськ на перехрестях при русі в сторону центру:  вул. Галицька  вул. Пасічна, вул. Целевича  вул. Хіміків, вул. Тисменицька  вул. Юності, вул. Коновальця  вул. Блавацького, вул. Гетьмана Мазепи, Довженка, Набережна ім. Стефаника з масою понад 3,5 т, а також тракторів, самохідних машин і механізмів з 8:00 до 17:00.

"Рішення ми приймемо, але як це будемо виконувати?" – засумнівався міський голова Руслан Марцінків.

Заступник начальника управління транспорту і зв'язку Андрій Гіглюк запевнив, що будуть встановлені відповідні знаки, і водіям доведеться виконувати заборону.

Виняток – транспорт, що обслуговує громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні.

Управління транспорту і зв’язку повинне встановити дорожні знаки: 3.3 "Рух вантажних автомобілів заборонено", 4.1 - 4.6 (Рух прямо, ліворуч, праворуч), 7.5.1 "Вид транспортного засобу", 5.56 "Схема об’їзду", 7.4.4 "Час дії" з 8.00 год. до 17.00 год. згідно з ДСТУ на перехрестях при русі в сторону центру:

1. вул. Галицька – вул. Пасічна;

2. вул. Целевича – вул. Хіміків;

3. вул. Тисменицька – вул. Юності;

4. вул. Коновальця – вул. Блавацького;

5. вул. Гетьмана Мазепи, Довженка, Набережна ім. Стефаника.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

КОМЕНТУВАТИ