fbpx

Випускникам Коломийського індустріально-педагогічного технікуму не видають дипломи

Суспільство 18:18, 28.07, 2015

Одна із матерів випускників Коломийського індустріально-педагогічного технікуму Ганна Перцович повідомила, що жоден випускник цього технікуму до сьогодні не отримав диплом молодшого спеціаліста.

"Згідно з угодами, підписаними з технікумом та вузами в Умані, Хмельницькому та Тернополі, студенти мають право вступу на основі здачі тестів. Тести здали, а диплом, аби здати у ВНЗ, їм у технікумі не віддають. Директор від батьків просто втікає. Ми зверталися з проханням передати хоча б номер диплома або витяг, але керівник переховується. Термін здачі документів збігає", – обурено розповідає пані Перцович.

Як розповідає жінка, 28 липня до технікуму прийшли матері, випускники та журналісти. Під їхнім тиском директор Василь Заник пообіцяв, що дипломи молодшого спеціаліста юнаки та юнки отримають через два дні, пише ГК.

"Учора ми за директором бігали, він від нас утікав. Дітям зривається життя!" – не стримує емоцій мама.

Аби розібратись у ситуації, журналісти зателефонували у технікум. Молода жінка, яка взяла слухавку, відмовилась коментувати затримку видачі дипломів. "Нічого казати не буду, бо дипломи будуть уже сьогодні",  відрізала жінка. Після запитання: "А як вас звати?" відповіла: "До побачення!". Зв'язок обірвався.

Батьки випускників обіцяють: якщо у технікумі не видадуть дипломи до третього вересня, вони вдадуться до радикальніших дій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: