fbpx

Випускники 2008 року на зустрічі в медуніверситеті подарували навчальний манекен для теперішніх студентів. ФОТО

Суспільство 16:22, 09.07, 2018

Нещодавно в ІФНМУ відбулася зустріч випускників, які завершили навчання десять років тому. Колишні студенти приїхали з різних куточків України, а також з Німеччини та Чехії.

Усього у 2008 році спеціальність "Лікувальна справа" і "Педіатрія" завершили понад 300 студентів. На зустріч прибули близько двохсот. Серед них – практичні лікарі, медичні представники, бізнесмени, інформує прес-служба ІФНМУ.

"У такому складі ми зустрілися чи не вперше за десять років, – говорить випускниця курсу, нині – асистент кафедри внутрішньої медицини №1 Ірена Попадинець.  Ми вчилися разом, подорожували, святкували. Це дуже приємна зустріч, адже повертає нас у студентський час".

Тарас Бережанський приїхав з Німеччини. Каже, приємно побачитися з однокурсниками, обмінятися здобутим досвідом, порівняти нюанси організації системи охорони здоров’я в різних країнах. Сам Тарас з 2011 року працює науковим співробітником в Інституті експериментальної онкології медичного факультету Технічного університету м. Мюнхен (Німеччина), а також хірургом в інститутській клініці.

Крім того, кілька років поспіль Тарас активно займається волонтерською діяльністю, разом з однодумцями організовує в Мюнхені різноманітні акції на підтримку українських військових, передає в Україну медикаменти, обладнання і транспорті засоби. Щоби долучити якомога більше благодійників, створили навіть пісенний гурт, концертують і популяризують українську пісню.

"Українсько-німецька співпраця триває, і це тримає,  каже Тарас.  Проте часто ностальгую за всім рідним, а у найближчому майбутньому хотілось би лікувати українських людей…"

На зустріч до випускників прийшов заступник декана медичного факультету Тарас Кобрин, який розповів присутнім про сьогодення вишу.

Насамкінець випускники зробили дарунок для університету  манекен для відпрацювання навиків з надання невідкладної медичної допомоги. Зазначили, що з думкою про "майбутнє покоління лікарів".

"Надання невідкладної допомоги  це одна з навичок, яку повинен мати кожен випускник,  говорить Тарас Кобрин. Тому однозначно цей манекен стане нам у нагоді. До того ж манекен багатофункціональний і укомплектований розхідними матеріалами Приємно, що випускники пам’ятають про свій виш і допомагають чим можуть".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: