fbpx

Випускники магістратури державної служби отримали дипломи

Суспільство 15:34, 31.07, 2015

Понад сто випускників магістратури державної служби заочної та заочно-дистанційної форм навчання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу отримали дипломи.

Впродовж двох років вони здобували знання з основ державотворення, реформування державного управління, розбудови правової держави, проведення адміністративної та муніципальної реформ, за шістьма спеціалізаціями: «Адміністративний менеджмент», «Економіка», «Кадровий менеджмент», «Територіальне управління і місцеве самоврядування», «Правове забезпечення», «Світова та європейська інтеграція».

З урочистою подією магістрів привітали ректор університету, професор Євстахій Крижанівський, директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ, професор Дмитро Дзвінчук, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк, начальник відділу кадрової роботи облдержадміністрації Анатолій Мельничук, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Світлана Онищук та інші. Всі вони побажали випускникам творчо та ефективно застосовувати на практиці здобуті в університеті знання, удосконалюючи систему державної служби, сприяючи вирішенню актуальних для розвитку країни проблем.

"Державна служба ніколи не була легкою ланкою роботи, а вимоги до державних службовців завжди залишалися надзвичайно великими, –  зауважив у своєму вітальному слові колишній випускник магістратури державної служби університету, а нині голова екзаменаційної комісії Ігор Пасічняк. – Переконаний, що люди, які мають фахові знання, можуть на практиці допомогти нашій країні стати на ноги і подолати проблеми сьогодення. Задоволений вашим рівнем та успіхами, яких ви досягли, навчаючись у магістратурі".

Зауважимо, що протягом 19 років з часу створення магістратури було підготовлено більш ніж 1,6 тис. магістрів. Серед викладачів магістратури – 7 докторів наук, професорів та 17 кандидатів наук, доцентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: