fbpx

Витвицька ОТГ виграла грант на створення Центру ділової активності

Суспільство 08:16, 07.05, 2019

Витвицька ОТГ на Долинщині виграла грантовий конкурс від Міжнародної організації міграції зі створення Центру ділової активності. На реалізацію цього проекту буде виділено 600 тис. гривень.

Проект розробляли фахівці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Його будуть реалізовувати на базі Витвицького сільського клубу. Зокрема, передбачено здійснення капітального ремонту приміщення, облаштування санвузлів, створення конференц-залу, закупівлю комп’ютерів, проекторів, меблів, фліпчартів тощо, інформує прес-служба ОДА. 

"Це стане своєрідним місцем, де підприємці зможуть проводити зустрічі для обговорення бізнес-ініціатив,   розповів радник з регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігор Мельничук.  Загальна сума на реалізацію проекту становить 600 тис. грн. Ця ініціатива буде втілюватися на умовах співфінансування: 300 тис. гривень надійдуть від МОМ та ще 300 тис. грн виділить Витвицька громада з коштів інфраструктурної субвенції".

За словами Ігоря Мельничука, окрім інфраструктурного компоненту, цей проект також орієнтований і на посилення підприємництва у громаді.

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття у цьому центрі започаткує школу підприємництва.

"У рамках її діяльності навчатимемо слухачів спершу основам ведення бізнесу, а вже згодом напрацьовувати та складати свої бізнес-плани. За результатами конкурсів визначатимемо найкращі ідеї. На реалізацію трьох найкращих бізнес-планів буде виділено фінансування",  наголосив Мельничук.

Школа з підготовки підприємців працюватиме на постійній основі, а її цільовою аудиторією передусім будуть діти шкільного віку.

Водночас експерт відзначив і високий рівень менеджменту у Витвицькій ОТГ.

"У стратегії соціально-економічного розвитку громади розвиток економічної спроможності та туристичного потенціалу визначено як основні напрямки, на яких повинна сконцентровуватись робота. Приємно бачити, що у Витвицькій ОТГ ведуть боротьбу за ресурс. Вони активно включились у роботу із написання проектів та вже виграли цілу низку ініціатив", – зазначив Ігор Мельничук.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: