fbpx

Вийшов друком перший гуцульський детективний роман

Культура 20:17, 01.02, 2019

Роман "Тіні" письменниці Марічки Крижанівської, дія якого відбувається у легендарній гуцульській Криворівні, вийшов друком.

 Марічка Крижанівська написала справжній гуцульський детективний роман, презентувала в мережі книгу видавець Мар’яна Савка. 

"Тіні" – звучить для кожного втаємниченого як пароль, у відповідь на який треба сказати: "забутих предків". І це не випадково. Бо тут ідеться про детектив, занурений у прадавні вірування гуцулів, коли ще люди та духи разом творили гармонію Всесвіту, відтак із документальною точністю перепущений через процес зйомок легендарних "Тіней забутих предків" Сергія Параджанова і доведений до наших часів, коли й відбувається несподівана розв’язка", – анонсує вона сюжет нової книги.

Львівська письменниця, казкарка і журналістка Марічка Крижанівська за роман "Тіні" отримала спеціальну нагороду міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". 

Дія розгортається у гуцульській Криворівні. Письмениця переплітає справжні події зі зйомок Сергія Параджанова з гуцульською магією і загортає все це в гостросюжетний детектив. 

Роман вийшов у "Видавництві Старого Лева". 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: