fbpx

Визначено лауреатів обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики

Суспільство 10:29, 29.04, 2015

Відбулося засідання комісії з визначення переможців конкурсу на здобуття обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

Ознайомившись із творчими роботами, представленими на конкурс, та заслухавши рецензії на них Івана Гриджука – головного редактора Надвірнянської районної газети "Народна воля", члена Національної спілки журналістів України та Юрія Надольського  головного редактора творчого виробничого об’єднання телебачення "Карпати" Івано-Франківської ОДТРК "Карпати", заступника голови Молодіжної ради обласної організації Національної спілки журналістів України, члени комісії провели таємне голосування. За його результатами, найбільшу кількість голосів у номінації "За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях" отримав творчий доробок члена Національної спілки журналістів України Ярослава Орната (нарис "Лицар без страху і догани", опублікований у газеті "Галичина" № 18-19, 6 лютого 2014 року). У номінації "За кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення" перемогу здобула програма "Україна: вихід до моря" у п'яти частинах, створена творчою групою ОТБ "Галичина" у складі журналіста Ольги Бабій, операторів Тараса Лесика та Андрія Одинокова, а також громадського діяча Василя Скрипка.

Переможці конкурсу на здобуття обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики отримають грошові винагороди у розмірі 5 та 7 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: