fbpx

Я не протестую проди дитмайданчика, а виступаю проти відмивання коштів, – Островський

Суспільство 10:30, 15.09, 2015

Під час сьогоднішньої оперативної наради у міського голови секретар міськради Микола Вітенко сказав, що громадський активіст Роман Островський виступає проти будівництва дитячого майданчика по вулиці Галицька, 126.

Дізнавшись про це, Віктор Анушкевичус поставив риторичне питання: А хто такий Роман Островський?

"Він не є мешканцем Івано-Франківська. Він там винаймає квартиру. Треба буде порадити воєнкому  такий боєць пропадає. Всі шість хвиль мобілізації його оминули. Тільки закінчується мобілізація – він одразу виринає",  сказав міський голова.

Анушкевичус також відзначив, що "потрібно бути справжнім йолопом, щоб протестувати проти встановлення дитячого майданчика".

У коментарі КУРСу Роман Островський повідомив, що він ні проти чого не протестує. Просто на тому місці вже є один дитячий майданчик, який встановили мешканці сусідніх будинків два роки тому, щоб не дозволити забудовнику звести ще одну багатоповерхівку. За словами Романа Островського, на території зеленої зони хочуть прокласти доріжки та встановити ще один диячий майданчик, щоб відмити бюджетні кошти. Активіст стверджує, що має докази щодо відмивання коштів і готовий їх надати.

Також Островський відреагував на заяву Анушкевичуса щодо мобілізації активіста.

"Нехай вчить закони. Не може бути мобілізованим чоловік, який має чотирьох дітей", – сказав Роман Островський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: