fbpx

Як створити власну листівку-привітання з Днем Незалежності всього за три кроки

Стиль життя 11:53, 17.08, 2018

Українців запрошують привітати одне одного із Днем Незалежності і долучитися до кампанії "Посада: простий українець".

Напередодні Дня Незалежності Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України ініціювало всеукраїнську кампанію "Посада: простий українець". Її мета – дати можливість усім громадянам, а особливо тим, хто перебуває на окупованих територіях, привітати одне одного з найважливішим святом країни через сайт-конструктор, почути своїх друзів, сусідів, близьких. Кожен зможе створити листівку-привітання, поділитися нею у соцмережах і месенджерах, а також проглянути усі привітання через галерею сайту.

У Міністерстві впевнені, що акція "Посада: простий українець" об’єднає українців, дасть змогу почути та зрозуміти одне одного. Кампанія вже об’єднала звичайних людей з різних куточків України віком від 2 до 90 років – представників різних професій, соціальних груп, мовної, етнічної та релігійної приналежності. У рамках кампанії частина привітань буде розміщена також на білбордах в багатьох областях України, потягах "Інтерсіті", міжміських електричках, київському та харківському метро.

Створити власне привітання з Днем Незалежності можна всього за три кроки:

  • зайти на сайт ua27.mtot.gov.ua;
  • завантажити власне фото та написати привітання;
  • поширити створену вами листівку в соцмережах або месенджерах.

 

"Згідно з дослідженням "Кальміуської групи", що проводились компанією GfK Ukraine в червні 2018 року, більшість українців в усіх регіонах, обираючи, в якій країні вони хотіли б народитися, називають Україну – загалом таких 65%. Також згідно з іншим опитування SCORE Index – Ukraine, проведеного в січні-березні 2018 року за підтримки "Української ініціативи зміцнення громадської довіри" (UCBI), 78% мешканців підконтрольних Уряду України територій та 63% мешканців тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей підтримують сценарій вирішення конфлікту, коли окуповані території Донбасу залишаються частиною України. Як на підконтрольних, так і на окупованих територіях частка прихильників такого сценарію збільшилась у порівнянні з 2016 роком. 

Вивчивши актуальні соціологічні дослідження та проглянувши десятки опитувань фокус-груп з різних куточків України, ми зрозуміли, що попри війну, економічні складнощі людям найперше бракує спілкування та взаєморозуміння. Люди хочуть чути людей. Тож у День Незалежності ми вирішили зробити ще один крок до об’єднання українців – навколо спільних цінностей, сподівань і прагнень. Ми віримо, що ця всеукраїнська інформаційна кампанія стане справжнім, щирим привітанням Україні та всім нам", – коментують у МТОТ.

Організатори закликають усіх приєднатися до кампанії  адже це є приводом привітати усіх українців, включно з жителями тимчасово окупованих територій, з одним із найважливіших свят.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: