fbpx

Як у Франківську волонтери організовують дозвілля пенсіонерів. ВІДЕО

Суспільство 16:12, 27.09, 2018

Вийшовши на заслужений відпочинок, вони вирішили не засиджуватися у чотирьох стінах. І лише тоді зрозуміли, скільки нового їм ще належить пізнати: екскурсії, майстер-класи, лікувальна фізкультура, літературні читання, танці… І це далеко не весь перелік справ до душі, якими займаються івано-франківські пенсіонери у міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Пенсіонери проводять у міському територіальному центрі соціального обслуговування по 3-4 години щодня. Зізнаються, це допомагає геть забути про буденні турботи, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Ось уже три роки сюди навідується і пан Йосип. Спершу, розповідає, приходив сам. А пізніше і дружину привів на цікаве дозвілля.

Усе це для людей поважного віку організовує Всеукраїнська благодійна організація "Турбота про літніх в Україні". За 10 років діяльності в Івано-Франківську волонтери взяли під опіку сотні містян, і не лише тих, які відвідують центр.

Цього разу відвідувачі центру зібралися на літературно-музичні посиденьки. Їх організували працівники Обласної наукової бібліотеки. Разом читали вірші, співали пісні, солодко частувалися і, як діти, цьому щиро тішилися.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: