fbpx

Як авто треті особи переоформляють, – франківці у соцмережах застерігають від посередників у МРЕВ

Суспільство 23:50, 03.12, 2015

Своїм досвідом переофомлення автомобіля в Івано-Франківському МРЕВ в соцмережі Фейсбук поділилася Ольга Красій.

"Сьогодні мала досвід переоформлення авто. Після реформ там дещо інша процедура, і мені це було відомо. Але як саме тепер все відбувається, я виясняла практичним методом", – повідомила Ольга.

Після практичного випробування оновленої процедури у франківчанки з'явилися обґрунтовані запитання до керівництва реформованої структури і застереження до її клієнтів. 

Подаємо текст допису повністю.

"Ми приїхали о 9 ранку, і поставили авто на оглядовий майданчик. Експерти оглянули авто (до речі, я так і не зрозуміла, чи це необхідно), і підійшов чоловік з бейджем ТОВ "Фаворит Авто", такий собі Фролов Михайло Іванович. Провів нас у кабінет напроти каси ПриватБанку і залишив на підлеглу. Вона оформила нам необхідні документи: договір купівлі-продажу + 2 копії, акт прийому-передачі + 2 копії, копії паспортів, копії ідентифікаційних, копія техпаспорту.

Оформила це гучно сказано. Вона трічі переписувала, бо думала, мабуть, про щось своє, і постійно помилялась з пропискою. Копії – це взагалі окрема тема, бо зробила вона їх абияк, на паспорті обрізало пробитий номер, а бланки вийшли криві. Ці послуги п. Фролов оцінив в 150грн + 20 грн за копії (за 7 сторінок). І ще тепер обов’язкова оплата стоянки на оглядовому майданчику тому самому п. Фролову, в сумі 15 грн.

Люди казали, що територія майданчика знаходиться в нього в оренді. От тільки як так вийшло – невідомо.

Далі без змін: роздрукувати довідку експерта, підписати  і на другий поверх МРЕВ.

В 1 кабінеті, в консультанта, вияснилось, шо ці бланки беруться власноруч і власноруч заповнюються. БЕЗКОШТОВНО!

Тож оскільки документи "криві", то 170 грн вони точно не коштують. Я пішла назад до п. Фролова повертати свої кошти. Трохи сварились, але гроші я свої повернула. А п. Фролов кожному зустрічному розказував, шо в МРЕВ стояти 5 годин і вимагають хабарі, і шо люди платять йому за юридичні послуги, бо він професор права.

В консультанта, в 1 кабінеті, дійсно, була черга і трохи довго то всьо було. Але вона одна, в акваріумі, всіх обслуговує, не нервується, допомагає заповнити, бо зразків чомусь немає. Але спілкування з нею залишило тільки позитивні емоції. А довго тому, що після неї ви ідете в приймальню на підпис, і знову назад. От тут потрібно ще одну людину, яка працюватиме з громадянами, які вже підписали документи.

Зрештою, процедура стала довшою, проте дешевшою. Зі своєї сторони хочу сказати, щоб обходили ТОВ "Фаворит Авто" та самого п. Фролова третіми дорогами.

І хочу звернутись до керівництва МРЕВ. Шановний Василик Василь поясніть:

– Чи є необхідною процедура експертного огляду авто, із посиланням на закон;
– Чому третя особа в лиці п. Фролова М. І. отримує гроші за стоянку на території оглядового майданчика МРЕВ.

Маю надію, що зауваження не будуть проігноровані та відповідна реакція не заставить себе чекати, від себе рекомендую Вам для оптимізації процесів:
– Розмістити взірці заповнених бланків; 
– Самі бланки договорів і актів розмістити за межами кабінету консультанта, бо кожен, хто заходить, щоб їх взяти, відволікає спеціаліста;
– Збільшити кількість людей, які обслуговують громадян у МРЕВ, хоча б у критичні години.

Чекаю Вашої відповіді, і думаю, не я одна".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: